
Vi er klare for å ta i mot Fredrikstad
Vi har spilt 15 kamper og er halvveis i sesongen. På lørdag kommer Fredrikstad på besøk og her finner du alt du trenger å vite.
15. kamper er unnagjort og vi er klare for å ta fatt på neste halvdel. Fredrikstad kommer på besøk til helgen og vi gleder oss til å se et fullsatt Romssa Arena.
- Store stå - Norges beste supporterpub åpner 2 timer før kamp. Det vil si at kl.14:00 er det mulig å komme inn på puben. Benytt inngang nord og gå via tunnelen på tribune vest.
- Det vil være svært begrenset med parkering og du må finne deg andre måter å komme deg til kamp på! Ta sykkelen, buss eller gå til kamp.
- Portene åpner 1 time før, kl. 15:00.
- Du kan kjøpe supporterutstyr utenfor Cooptribunen på østsiden av stadion, samt. inne på tribune vest.
- Det vil ikke være mulig å ta med seg drikkeflasker og lignende som ikke er kjøpt på stadion, inn på tribunen. Les mer om det her
- Du kan kjøpe billetter utenfor stadion 1 time før avspark, men det er lurt å sikre seg plass allerede nå. Kjøp billett her
- Spørsmål og svar om billetter og kampdag finner du her

Dagens TIL-spiller
Sammen med Hærifra skal en jury bestemme hvem som er dagens TIL-spiller i kampen mot Fredrikstad.

Kiosksalg og TIL-merch
På helgens kamp er alle kioskene våre åpne og i disse finner du blant annet kaffe, sjokolade, Mydlandspølse og vaffel for å nevne noe.
- Vi har kiosk på Cooptribunen (øst) og inne i tunnelen på tribune vest.
- Du kan kjøpe supporterutstyr utenfor Cooptribunen på østsiden av stadion, samt. inne på tribune vest.
- Som alltid er det viktig å vise hensyn og være tålmodig i køen.
Bortesupportere
- Fredrikstad sine supportere skal benytte inngang sør ved ankomst og sitter på felt H - bortesupport. Billett kjøpes her (Billettype: Bortesupporter - Tribune sør)
Spørsmål
Vi har laget en Q&A med ofte stilte spørsmål som kan hjelpe deg før kampstart. Klikk her