
For en prestasjon av Gatelaget
Endelig var det tid for den årlige regionale turneringen i Trondheim for gatelaget vårt.
Gatelaget reiste ned til Trondheim for å spille i den regionale turneringen og det var en klar gjeng som møtte opp på flyplassen.

Det var et intensivt program, med seks kamper fordelt på to dager. I semifinalen møtte vi Bodø/Glimt, hvor vi slo de ut på straffekonkurranse.
Alle har fått føle på mestring og stemningen har vært upåklagelig. Alt i alt så har det vært et veldig godt arrangement fra Ranheim.
— Samfunnsansvarlig, Jørgen Hveding Andreassen.


I finalen ventet Ranheim, der det hele ender med at gatelaget vårt kommer på en sterk 2. plass. For en innsats og levering fra en helt rå gjeng.
- Vi har sett frem til turneringen lenge, har hatt godt oppmøte på trening i det siste hvor alle har sett frem til å endelig kunne reise til Trondheim. Turen har gått smertefritt og det har vær en fin gjeng å reise med, forteller samfunnsansvarlig Jørgen Hveding Andreassen.

- Alle har fått føle på mestring og stemningen har vært upåklagelig. Alt i alt så har det vært et veldig godt arrangement fra Ranheim. Nå ser vi frem mot september, hvor vi reiser til Stavanger på den nasjonale turneringen, avslutter Hveding med.
Vi gratulerer gatelaget vårt og gleder oss til å se de i den nasjonale turneringen seinere i år.