Slik spiller lagene i Piteå

Her får du alle kampene i gruppespillet til de 16 lagene fra Tromsø IL som er med i årets Piteå Summer Games.

Tromsø IL har ofte mange lag med i den svenske fotballturneringen og som sagt, er hele 16 lag med i år. Vi er til stede i Piteå og kommer til å følge turneringen tett både på hjemmesiden og i sosiale medier. 

Piteå Summer Games er den nest største i Sverige og blant de fem største barne- og ungdomsturneringene i verden og arrangeres over tre dager denne helgen. 

Turneringen ble arrangert for første gang i 1990.

Hjemmesiden til arrangementet finner du her.

TIL-kamper på stream

Nordlys er også til stede og viser mange kamper fra turneringen. 

– Vi har streamet fra Funn Cup i Narvik og Bardufoss Cup tidligere med gode tilbakemeldinger. Vi ser frem til å streame fra Piteå Summer Games, som er en stor turnering med mange lag fra Troms og Nord-Norge, sier sjefredaktør i Nordlys, Helge Nitteberg til Nordlys.

– Denne sendingen er en del av vår satsing på streaming og direktesendt fotball. Vi streamer regelmessig kamper fra PostNord-ligaen og øvrig lokalfotball, og har erfart at det er av stor interesse, legger han til.

De viser følgende kamper med TIL-lag involvert:

Fredag:

10:00 Tromsø IL-Workinnmarka-Storfors AIK (Gutter 13)

12:00 Tromsø IL-Tafteå IK (Jenter 13)

14:00 Tromsø IL-IBFF 2 (Jenter 11)

16:00 Tromsø IL-Porsanger (Jenter 14)

Lørdag:

11.00: Alviks IK–Tromsø IL 1 (Jenter 14)

Kampene i gruppespillet:

Fredag:
08:00
TIL Fagereng 2-Sävast AIF Gutter 12
TIL Fagereng 1-Mariehems SK Gutter 12
TIL-Bjerkvik Jenter 13

08:45
TIL Bjerkaker 1-FC Kurenpojat Gutter 12

09:30
TIL Bjerkaker 2-IFK Luleå 2 Gutter 12
TIL-IBFF Jenter 12

10:00
TIL Workinnmarka-Storfors Gutter 13
TIL 1-TP-47 1 Gutter 14
TIL 2-Tevarit Juniorit Gutter 14
TIL 1-IFK Jenter 14

11:00
TIL Gyllenborg-Hardhaus Gutter 11
TIL Prestvannet 1-Stämningsgården Gutter 11
TIL 2-Luleå SK Notviken Jenter 14

11:45
TIL 1-Sunderby SK 2 Gutter 11
TIL Prestvannet 2-Bergnäsets AIK Gutter 11

12:00
TIL-Täfteå Nordlunda 3 Jenter 13

13:15
TIL Bjerkaker 1-Skellefteå Gutter 12
TIL-Bjerkaker 2-FC Santa Claus J. Gutter 12
TIL Fagereng 1-Gimonäs Umeå Gutter 12
TIL Fagereng 2-Tervarit Juniorit  Gutter 12

14:00
TIL-IBFF 2 Jenter 11

15:00
TIL Workinnmarka-Bodø/Glimt Gutter 13
TIL 1-IFK Luleå 1 Gutter 14

16:00
TIL-Porsanger Jenter 14

16:15
TIL-Kågedalens Jenter 12

17:45
TIL Prestvannet 1-Pedersöre FF Gutter 11
TIL Prestvannet 2-BFA Vilnius Gutter 11
TIL-Luleå SK Jenter 11

18:00
TIL 2-Bergnäsets AIK Gutter 14

19:00
TIL-Bollstanäs Jenter 13

22:00
TIL 2-Gammelgårdens Jenter 14

22:15
TIL 1-SC Kedainiai SC Gutter 11
TIL Gyllenborg-FC Audra Gutter 11

Lørdag
08:00
TIL Bjerkaker 1-IFK Kalix Gutter 12
TIL Fagereng 1-IL Frea Gutter 12
TIL Fagereng 2-Öjeby Gutter 12

08:45
TIL Bjerkake 2-Sollefteå Gutter 12

09:00
TIL Workinnmarka-Morön/Skellefteå Gutter 13

09:30
TIL Prestvannet 1-Munksund-Skut. Gutter 11
TIL Prestvannet 2-Bureå Gutter 11

10:00
TIL 1-Södra United Gutter 14
TIL 2-Spöland Vännäs Gutter 14

10:15
TIL 1-Morön BK 1 Gutter 11
TIL Gyllenborg-IBFF 2 Gutter 11

11:00
TIL Fagereng 1-CA Intercups Gutter 12
TIL 1-Alviks Jenter 14
TIL 2-FC Siili Jenter 14

12:00
TIL-IFK Luleå Jenter 13

12:30
TIL-Pallokissat 1 Jenter 12 år

13:15
TIL-Larsmo Bollklubb Jenter 11

Annonse fra Eliteserien: