SpareBank 1 Nord-Norge sponsors Tromso

Live kampsenter

Kamper fra:

Tippeligaen

Viking
v
Haugesund
Aalesund
v
Start
Vålerenga
v
Sandnes Ulf
Brann
v
Lillestrøm
Molde
v
Sarpsborg 08
Odd
v
Stabæk
Sogndal
v
Strømsgodset
Bodø / Glimt
v
Rosenborg

1. divisjon

Fredrikstad
v
Hødd
Hønefoss
v
Tromsø
Alta
v
Sandefjord
Ranheim
v
Bryne
Bærum
v
Nest-Sotra
HamKam
v
Kristiansund
Mjøndalen
v
Strømmen
Tromsdalen
v
Ullensaker / Kisa

Toppserien Damelag

Vålerenga
v
Kolbotn
Arna-Bjørnar
v
Trondheims-Ørn
Stabæk
v
Amazon Grimstad
Grand
v
Klepp
Medkila
v
Avaldsnes
Røa
v
Lillestrøm

Oddsenligaen

Pors Grenland
v
Birkebeineren
Asker
v
Flekkerøy
Kongsvinger
v
Vindbjart
Notodden
v
Holmen
Ørn Horten
v
Jerv
Harstad
v
Eidsvold
Follo
v
Medkila
Lørenskog
v
Drøbak / Frogn
Mo
v
Moss
Kjelsås
v
Finnsnes
Skeid
v
KFUM
Nardo
v
Gjøvik-Lyn
Nybergsund
v
Herd
Elverum
v
Byåsen
Rødde
v
Raufoss
Valdres
v
Brumunddal
Egersund
v
Florø
Fana
v
Ålgård
Åsane
v
Førde
Vard
v
Stord
Lyn
v
Fyllingsdalen

1. divisjon Damelag

Fart
v
Sarpsborg 08
Øvrevoll Hosle
v
Kaupanger
Kongsvinger
v
Fortuna Ålesund
Sandviken
v
Linderud-Grei
Urædd
v
Åsane
Lyn
v
Fløya

3. divisjon

Staal Jørpeland
v
Randaberg
Åkra
v
Vaulen
Sola
v
Hundvåg
Selbak
v
Sprint-Jeløy
Nesodden
v
Trosvik
Kolbotn
v
Østsiden
Bjarg
v
Smørås
Frøya
v
Odda
Lyngbø
v
Sotra
Lysekloster
v
Øystese
Varegg
v
Os
Donn
v
Tollnes
Re
v
Randesund
Larvik Turn & IF
v
Pors Grenland II
Lyngdal
v
Mandalskameratene
Runar
v
Urædd
Jevnaker
v
Skarphedin
Lokomotiv Oslo
v
Vestfossen
Asker II
v
Lommedalen
Drammen
v
Kjapp
Frigg
v
Oslo City
Hauerseter
v
Hasle-Løren
Alvdal
v
Stjørdals-Blink
Skedsmo
v
NTNUI
Åfjord
v
Verdal
Fet
v
Rørvik
Fjellhamar
v
Tynset
Strindheim
v
Buvik
Sunndal
v
Heimdal
Brattvåg
v
Kolstad
Træff II
v
KIL / Hemne
Sverresborg
v
Averøykameratene
Grue
v
Gran
Lillehammer
v
Ottestad
Spjelkavik
v
Tornado Måløy
Årdal
v
Larsnes / Gursken
Bergsøy
v
Eid

Treningskamp

NE MetroStars
v
Adelaide City
West Torrens Birkalla
v
Western Strikers
Para Hills Knights
v
West Adelaide
Cockburn City
v
Perth
Floreat Athena
v
Sorrento
Bayswater City
v
Armadale
Jelgava Res.
v
Skonto Res.
Daugava Riga Res.
v
Daugava Daugavpils Res.
Spartaks Res.
v
BFC Daugavpils Res.
Ventspils Res.
v
Liepāja Res.

Populære videoer

Beklager, det er ingen videoer å vise
15:00
2014-04-21
Pors Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Føyka Kunstgress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
17:30
2014-04-21
Gjemselund Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Idrettsparken
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Lystlunden Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Harstad Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Ski stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Rolvsrud Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:30
2014-04-21
Nye Sagbakken Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
17:00
2014-04-21
Grefsen Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Nordre Åsen kunstgress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Nissekollen Kunstgress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Nybergsund Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Sentralidrettsplassen
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Gruva Kunstgress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Blåbærmyra Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Egersund Idrettsparken
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Nesttun Kunstgress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Myrdal Gress
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Haugesund Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Bislett Stadion
Oddsenligaen
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Fartbana Stadion
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
DNB Arena
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
13:30
2014-04-21
Gjemselund Stadion
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Stemmemyren kunstgressbane
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:45
2014-04-21
Urædd KG
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
17:00
2014-04-21
Kringsjå kunstgress
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Jørpeland stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Åkra kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Sola Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Selbak Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Berger KGB
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
19:30
2014-04-21
Østre Greverud Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Stavollen stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Frøya idrettspark kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Lyngbø Idrettspark
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Lysekloster Framo Idrettsplass
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
17:00
2014-04-21
Stemmemyren kunstgressbane
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Kristiansand Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Bergsåsen KG
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Lovisenlund Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-04-21
Lyngdal kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-04-21
Haukerød Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Jevnaker kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:30
2014-04-21
Frogner Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:30
2014-04-21
Føyka Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-04-21
Marienlyst Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Tørteberg kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Nordkisa stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Steimoegga kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Skedsmo stadion kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Åset kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Fedrelandet kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Fjellhamar stadion Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Strindheim Kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Sande stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
14:00
2014-04-21
Brattvåg kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Reknesbanen
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Havstein kunstgress
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Grue Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Stampesletta
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Spjelkavik stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Jotun Stadion
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Bergsøy KGB Fosnavåg
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
15:30
2014-04-21
Viking Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
15:30
2014-04-21
Color Line Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
15:30
2014-04-21
Ullevaal Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Brann Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Aker Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Skagerak Arena
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Fosshaugane Campus
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-04-21
Aspmyra Stadion
Tippeligaen
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Fredrikstad Stadion
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
AKA Arena
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Finnmarkshallen
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
DnB NOR Arena
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Sandvika Stadion
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Briskeby Arena
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Mjøndalen Stadion
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
TUIL Arena
1. divisjon
Denne kampen har ikke startet
07:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
07:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
07:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
08:30
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
08:30
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
08:30
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
12:30
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
13:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
15:00
2014-04-21
Vallhall Arena
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
15:30
2014-04-21
Arna Idrettspark
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-04-21
Nadderud Stadion
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
17:00
2014-04-21
Nordlandshallen
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Harstad Stadion
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-04-21
Røabanen
Toppserien
Denne kampen har ikke startet
  • Lag

Det er ingen data for denne kampen

21 mars 2014
Play Video

Intervju med Simen Wangberg

Intervju med en av TILs ferskeste - Simen Wangberg!

Første Forrige
1 2 3
Siste (18)

Live kampsenter

  • Viking
    K.O. 15:30
    Haugesund
  • Aalesund
    K.O. 15:30
    Start
  • Vålerenga
    K.O. 15:30
    Sandnes Ulf
  • Brann
    K.O. 18:00
    Lillestrøm
  • Molde
    K.O. 18:00
    Sarpsborg 08
  • Odd
    K.O. 18:00
    Stabæk
  • Sogndal
    K.O. 18:00
    Strømsgodset
  • Bodø / Glimt
    K.O. 19:00
    Rosenborg
  • Fredrikstad
    K.O. 13:00
    Hødd
  • Hønefoss
    K.O. 15:00
    Tromsø
  • Alta
    K.O. 18:00
    Sandefjord
  • Ranheim
    K.O. 18:00
    Bryne
  • Bærum
    K.O. 18:00
    Nest-Sotra
  • HamKam
    K.O. 18:00
    Kristiansund
  • Mjøndalen
    K.O. 18:00
    Strømmen
  • Tromsdalen
    K.O. 18:00
    Ullensaker / Kisa
  • Vålerenga
    K.O. 15:00
    Kolbotn
  • Arna-Bjørnar
    K.O. 15:30
    Trondheims-Ørn
  • Stabæk
    K.O. 16:00
    Amazon Grimstad
  • Grand
    K.O. 17:00
    Klepp
  • Medkila
    K.O. 18:00
    Avaldsnes
  • Røa
    K.O. 18:00
    Lillestrøm

Partnere